Cisco Support Community
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Webexové semináře Cisco SB

Seznam uskutečněných Webexových seminářů v češtině

KategorieTéma
Záznam
Cisco SB IP kameryPraktická ukázka IP kamer PVC300 a PVC2300 + SW ZáznamCisco SB StoragePraktická ukázka NSS324 + zálohováníZáznamCisco SB Switche
Cisco SB VoiceTechnická prezentace produktu Cisco UC320WZáznamCisco SB RouteryTechnická prezentace VPN routerů + praktická ukázka nastavení VPN tunelů RV120W a RV220WZáznam


Cisco SwitcheTechnická prezentace produktu Cisco 2960SZáznam

V případě problému mě neváhejte kontaktovat na HelpDesku

support@cisco-partners.cz

Tomáš Chott

Version history
Revision #:
1 of 1
Last update:
‎07-13-2011 12:52 AM
Updated by:
 
Labels (1)
Everyone's tags (2)
Comments
New Member

V části srovnávající SB routery uvádíte, že propustnost IPsecu u RVS4000 je podobná, jako u RV220W - to je bohužel naprosto mylná informace. V případě RVS4000 je propustnost pouhých 1,8 Mbps! V tabulce je také u tohoto routeru uvedena podpora AES - opět chyba, podporuje maximálně 3DES.

New Member

Dále je nutno podotknout, že propustnost NATu 800 Mbps platí pro RVS4000 pouze v případě, že je vypnuta funkce IPS (Intrusion Prevention System). V případě aktivní funkce IPS je propustnost < 20 Mbps!

New Member

Snad poslední poznámka k RVS4000 :-) Certifikát routeru, který se používá pro připojení pomocí QuickVPN klienta, není na klientovi nutný - při připojování QuickVPN sice zahlásí, že není dostupný certifikát, ale bez problémů se připojí. Dále není nutné na WANu povolovat HTTPS management, jak se ukazuje v prezentaci.

QuickVPN je obecně ne úplně spolehlivá metoda připojení. Doporučuji nadefinovat standardní IPsec a použít třeba GreenBow IPsec VPN Client nebo Shrew Soft VPN Client (freeware).