cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
cancel
425
Views
0
Helpful
4
Replies

Cisco 7821 how to set up time for a call

dariusz_strak
Level 1
Level 1

Hello,

I have Cisco IP Phone 7821.

Can anybody can tell me where I can set up time - which is now 2sec - from dialing a number on the phone to hear a signal ? In Phone ver. 6921 call has been done immediately.

I am working with UCCE 9

Thanks for help!

1 Accepted Solution

Accepted Solutions

Chris Deren
Hall of Fame
Hall of Fame

Darek,

Not sure I follow the question, can you elaborate a little bit more on your requirement? Moze byc po Polsku :-)

Chris

 

View solution in original post

4 Replies 4

Chris Deren
Hall of Fame
Hall of Fame

Darek,

Not sure I follow the question, can you elaborate a little bit more on your requirement? Moze byc po Polsku :-)

Chris

 

Witam Krzychu :)

 

Otóż mam aparat cisco model 7821 który jest aparatem SIP-owym. Podłączony jest pod UCCE w wersji 9

W momencie gdy na aparacie wpiszę numer na który chcę zadzwonić i wcisnę call około 2 sekund jest cisza a po tym czasie dopiero mam sygnał (zajęty bądź nie) .

W aparatach 6921 gdy wpisywałem numer od razu po wciśnięciu call było słychać dzwięk wykonywanego połączenia.

Dzwonie z aparatu 7821 na 7821 - 2 sek ciszy;

I teraz pytanie: Czy da się gdzieś w ustawieniach call managera zniwelować ten czas do zera ?

Czy może jest on uzależniony od tego iż są to aparaty SIP-owe ?

P.S. Jest to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość :-)

 

 

Pozdrawiam

Dariusz

Roznica jest pomiedzy enblock dialing on SIP telefonach, wyglada ze masz overlapping pattern on CallManager i T302 timer mysi przeczekac. Jaki number wykrecasz i czy sa jakies overlaps, na przyklam dzwonisz 2002, i masz pattern 2XXXX.

Chris

Witam,

 

A czy mogłbyś doradzić gdzie można sprawdzić overlapping pattern ? (czy chodzi o Allow Overlap Sending na konkretnym route patternie).

Mamy ustawiony timer T302 wartość 15000. Pytanie czy możemy go zredukować do mniejszej wartości ?

Darek

Getting Started

Find answers to your questions by entering keywords or phrases in the Search bar above. New here? Use these resources to familiarize yourself with the community: