Cisco Support Community
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Announcements

Welcome to Cisco Support Community. We would love to have your feedback.

For an introduction to the new site, click here. If you'd prefer to explore, try our test area to get started. And see here for current known issues.

New Member

Cisco 7821 how to set up time for a call

Hello,

I have Cisco IP Phone 7821.

Can anybody can tell me where I can set up time - which is now 2sec - from dialing a number on the phone to hear a signal ? In Phone ver. 6921 call has been done immediately.

I am working with UCCE 9

Thanks for help!

• IP Telephony
1 ACCEPTED SOLUTION

Accepted Solutions
Hall of Fame Super Silver

Darek,Not sure I follow the

Darek,

Not sure I follow the question, can you elaborate a little bit more on your requirement? Moze byc po Polsku :-)

Chris

4 REPLIES

Darek,Not sure I follow the

Darek,

Not sure I follow the question, can you elaborate a little bit more on your requirement? Moze byc po Polsku :-)

Chris

New Member

Witam Krzychu :) Otóż mam

Witam Krzychu :)

Otóż mam aparat cisco model 7821 który jest aparatem SIP-owym. Podłączony jest pod UCCE w wersji 9

W momencie gdy na aparacie wpiszę numer na który chcę zadzwonić i wcisnę call około 2 sekund jest cisza a po tym czasie dopiero mam sygnał (zajęty bądź nie) .

W aparatach 6921 gdy wpisywałem numer od razu po wciśnięciu call było słychać dzwięk wykonywanego połączenia.

Dzwonie z aparatu 7821 na 7821 - 2 sek ciszy;

I teraz pytanie: Czy da się gdzieś w ustawieniach call managera zniwelować ten czas do zera ?

Czy może jest on uzależniony od tego iż są to aparaty SIP-owe ?

P.S. Jest to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość :-)

Pozdrawiam

Dariusz

Roznica jest pomiedzy enblock

Roznica jest pomiedzy enblock dialing on SIP telefonach, wyglada ze masz overlapping pattern on CallManager i T302 timer mysi przeczekac. Jaki number wykrecasz i czy sa jakies overlaps, na przyklam dzwonisz 2002, i masz pattern 2XXXX.

Chris

New Member

Witam, A czy mogłbyś doradzić

Witam,

A czy mogłbyś doradzić gdzie można sprawdzić overlapping pattern ? (czy chodzi o Allow Overlap Sending na konkretnym route patternie).

Mamy ustawiony timer T302 wartość 15000. Pytanie czy możemy go zredukować do mniejszej wartości ?

Darek

89
Views
0
Helpful
4
Replies
This widget could not be displayed.